Víte, co jíst před návštěvou fitka? Poradíme vám.

Víte, co jíst před návštěvou fitka? Poradíme vám.

Součástí různých redukčních diet, ale také zdravého životního stylu by měla být i dostatečná a správná strava. Naprostým základem je potom zdravý jídelníček nejlépe sestavený odborníkem, který obsahuje vše, co potřebuje také naše samotné tělo. V souvislosti s tím, a se sportovní aktivitou je třeba říci, že ne každé jídlo můžeme před tréninkem jíst.

Obecně bychom měli dbát na to, aby nebylo nijak těžké, a to hlavně z toho důvodu, aby tělo nemuselo vydávat mnoho energie na trávení, a naopak aby dávalo více energie právě do samotné fyzické aktivity, tedy do tréninku.

Co je nejlepší jíst?

Z hlediska té nejlepší volby je rozhodně dobrá stravitelnost. Je tak třeba vynechat jídla, která obsahují vlákninu nebo bílkoviny.

Obojí je sice pro naše tělo nezbytné, a dietní jídelníček tyto pokrmy obsahuje, ale před tréninkem je vynechejme.

A to proto, že mají delší stravitelnost. Ideální volbou je tak třeba menší porce kuřecího masa, netučná ryba, nebo mléčný výrobek.

Ideálně v podobě sýru nebo jogurtu. Stejně tak ale pomůže také proteinový nápoj. Chceme-li navíc podat opravdu dobrý výkon, potom nesmíme zapomínat ani na sacharidy, nebo polysacharidy.

I ty budou mít na správný trénink ideální vliv. V tomto případě můžeme sáhnout po pečivu, nebo třeba také po cereáliích.

Kdy jídlo konzumovat?

Kromě toho, jaké jídlo zvolit, je třeba vědět také to, kdy ho vlastně nejlépe konzumovat. V tomto směru je nejlepší možností jíst zhruba 45 – 60 minut po tréninku. Záleží ale i na konkrétním jídle, jelikož někdy to jsou i 2 hodiny. Jedině tak bude váš trénink vždy ten správný, a vy dosáhnete požadovaných výsledků. A pokud je jedním z nich i redukce váhy, zkusit můžete třeba i prášky na hubnutí, které nastartují váš metabolismus, a tělo tak bude právě z tuků brát většinu potřebné energie a tuky tak budou rychleji mizet.

Móda pro plnoštíhlé

VILA Tričko ‚DANIA‘ černá

779 

Móda pro plnoštíhlé

Ulla Popken Tričko černá

359 

Móda pro plnoštíhlé

Cartoon Tričko béžová

699 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko pastelově červená

639 

Móda pro plnoštíhlé

OVS Tričko černá

409 

Móda pro plnoštíhlé

Cotton On Curve Tričko bílá

309 

Móda pro plnoštíhlé

CECIL Tričko korálová

459 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko antracitová

639 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.