Nakupování v Avonu pořád letí

Nakupování v Avonu pořád letí

Firma Avon byla založena ve Spojených státech amerických a je v oblasti kosmetiky jednou z nejznámějších, co existuje. Je to dáno hlavně tím, že zboží nemusíme nakupovat jenom prostřednictvím obchodů, nebo online na internetu (avon e-shop). Existuje i takzvaná Avon Lady. Tedy žena, která je obchodní zástupkyní dané společnosti. Jejím popisem práce je rozdávání aktuálních letáků, stejně jako je jejím popisem práce následné přijímání, popřípadě i vyřizování a předávání konkrétních objednávek. Právě tento systém se před lety ukázal jako velmi efektivní, a tak nakupování v Avonu stále patří mezi oblíbení cesty, jak si mohou statisíce žen jednoduchým způsobem dopřát kosmetiku.

Avon tímto způsobem neustále propaguje

Komu daná Avon Lady kosmetiku prodává? Jsou to samozřejmě hlavně kamarádky, stejně jako lidé v okruhu známých a přátel. Právě těm jsou předávány katalogy a právě těch se daná žena ptá, co si chtějí objednat. Díky tomu probíhá neustálá propagace různého typu zboží a různého druhu služeb. Navíc jenom málokdo dokáže říci své kamarádce ne a tak dochází k tomu, že si z každého katalogu každá žena objedná alespoň něco. Díky tomu tak prodeje stále zůstávají na poměrně zajímavých číslech. Jelikož navíc Avon Lady může být každá žena toužící po výdělku, mohou dokonce také růst.

Jaké má nakupování od firmy Avon výhody?

Výhody daného systému hlavně pro společnost a samotné prodejkyně jsme již zmínili. Nezapomínejte také na to, že výhodnou daného typu nakupování je také to, že je pro nás jako zákazníky velmi pohodlné. I to je jedním z důvodů, proč je nakupování v Avonu stále tak oblíbené a samozřejmě i stále tak vyhledávané. Zboží totiž jenom označíme v katalogu, nebo ho konkrétní osobě řekneme při nejbližší příležitosti. Navíc si zboží nemusíme nikdy vyzvedávat, jelikož mnohdy nám je předáno přímo osobně. Potěší ale i to, že firma má často nemalé slevy na oblíbené produkty, díky čemuž lze nakoupit výrazně levněji.

V České republice má společnost Avon „pobočku“ zvanou Avon Česká republika. Na webových stránkách Avon.cz jsou ke stažení aktuální katalogy, můžete se na nich zaregistrovat a zároveň nakupovat parfémy a kosmetiku (procházet si Moje objednávky).

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.