Masáže

Masáže

Masáže jsou v dnešní době vyhledávanou cestou, jak lidé mohou ulevit svému tělu. A to po fyzické, stejně jako třeba po psychické stránce. Masáže by měl vždy vykonávat kvalifikovaný člověk, který má potřebné kurzy, stejně jako znalosti a schopnosti. Různých typů masáží je dnes více než dost. Podívejme se společně na ty nejznámější a nejoblíbenější.

Ájurvédská masáž

Úkolem této masáže je dodat tělu novou životní sílu, stejně jako novou energii. Jejím úkolem je nejenom uvolnit tělo, ale také z něho odstranit různé toxiny a jiné škodlivé látky. Princip této masáže pochází z Indie, kde je velmi oblíbená. Ájurvédská masáž je velkým hitem i u nás, a to hlavně v posledních několika letech.

Aromaterapeutická masáž

I tato masáž má za cíl lidské tělo především uvolnit a dodat mu co možná nejlepší pohodu. Unikátem této masážní techniky je kromě zkušeností i to, že je využívána celá řada různých esenciálních olejů, které mají různé vůně, a tím pomohou navodit celkový pocit pohody. Je doporučována každému, kde se chce dokonale uvolnit nejenom po fyzické, ale také po psychické stránce.

Breussova masáž

Jedna z masáží, která je přímo určená především na oblast zad. Jejím primárním úkolem je vyřešit tělesné blokády, a to v oblasti meziobratlových plotének. Jejím unikátem je to, že dokáže pomoci opět jak po fyzické stránce, tak se jí přičítá také celková účinnost i v souvislosti s emocionálními, stejně jako energetickými blokádami. Součástí této masáže je také použití různých olejů. Nejčastěji je využíván olej třezalkový, který přispívá k regeneraci.

Čokoládová masáž

Jedna z velmi oblíbených relaxačních procedur, které dnes existují. Čokoládová masáž je unikátní v tom, že je při ní používáno skutečné čokolády, která se roztírá po těle. Tím dochází nejenom k relaxaci těla, ale dochází také k tomu, že jsou z těla vylučovány toxiny, stejně jako mohou být eliminovány různé nedokonalosti spojené s pokožkou. I tím je tento postup unikátní a oblíbený. Pokud jde o uvolnění fyzické, k němu tento typ masáže určený přímo není.

Havajská masáž lomi lomi

Původ vzniku této masážní techniky je známý už s ohledem na samotný název. Jedná se o jednu z masážních metod, které dokáže výrazně eliminovat hlavně různé fyzické druhy bolestí. Specifikem je to, že se při ní nepoužívají jenom dlaně a prsty, jako u řady jiných metod. Havajská masáž lomi lomi je specifická tím, že jsou používány i předloktí, stejně jako lokty, nebo také kolena.

Klasická masáž

To nejběžnější jsme si nechali na závěr. Je to klasická masáž, která je jednou z nejvyužívanějších technik. Je spojena hlavně se zádovým svalstvem, které pomáhá uvolňovat, díky čemuž dokáže aktivně odstraňovat nejenom případné bolesti, ale je ideální volbou také v případě, kdy je třeba zlepšit fungování pohybového aparátu, nebo je třeba odbourat jakýkoliv stres.

Móda pro plnoštíhlé

CECIL Tričko korálová

459 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko antracitová

639 

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko černá

969 

Móda pro plnoštíhlé

ONLY Tričko ‚GRACE‘ černá

289 

Móda pro plnoštíhlé

LTB Tričko ‚PAFIZA‘ pink

359 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko bílá

529 

Móda pro plnoštíhlé

ICHI Tričko černá / bílá

649 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko černá

699 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.