Vyzkoušejte kruhový trénink Contours na mnoha místech v ČR

Vyzkoušejte kruhový trénink Contours na mnoha místech v ČR

V naší republice jsou různá fitness centra. Některé dokážou cílit pouze na ženy, což je pro mnohé z nich poměrně důležitá motivace, proč začít cvičit. Podíváme-li se na konkrétní možnost, která se nabízí, je to zcela jistě kruhový trénink Contours Fitness. Jak již vyplývá ze samotného názvu, jedná se o typ cvičení, který je dostupný právě v těchto fitness centrech.

A komu je určený, to je také jasné. Samozřejmě ideální je, když bude spolu se cvičením dodržena také správná strava. Poté už to může být jak stejně efektivní cvičení doma, které také pomůže, tak i kruhový trénink Contours Fitness. Ten se hodí třeba ve chvíli, kdy plánujete chodit cvičit s kamarádkou a tak tělocvičnu zkrátka zvolit musíte.

Jak kruhový trénink Contours probíhá?

Vše je velmi jednoduché, jelikož v daném směru se není třeba bát ničeho složitého. Celkem v rámci kruhového tréninku absolvujete hned 8 stanovišť pro aerobní cvičení a dále také absolvujete i cvičení na celkem osmi cvičících strojích. To je hlavním základem daného tréninku. Na každém místě je také třeba makat skutečně naplno, jelikož kruhový trénink Contours Fitness je zaměřen tak, že jste na každém místě jenom 45 sekund a následně postupujete na dalších. Samozřejmě daný kruh projdete dvakrát a tak ona samotná délka cvičení trvá celých 30 minut.

Kruhový trénink pro ženy Contours Fitness:

 

Výhody jsou více než jasné

Pokud se podíváme na výhody, jaké kruhový trénink Contours Fitness má, potom je to hlavně celková motivace, kdy se neustále střídáte a tak onu konkrétní půlhodinu skutečně naplno makáte. To vede k tomu, že nemáte tendenci vše flákat, jako v jiných posilovnách. Stejně jako hubnutí doma, i zde jsou celkové výsledky více než jasné. Je to eliminace přebytečných tukových zásob, je to zlepšení vaší kondice, stejně jako získáte i lepší, mnohem vypracovanější svalstvo. Zkrátka dané cvičení je ideální cestou pro každou ženu, která chce zapracovat na svém celkovém zdraví.

Contours Fitness naleznete na více než 30-ti místech po celé ČR. Nejoblíbenější fitness centra jsou České Budějovice, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Hradec Králové, Kladno, Karlovy Vary, Kroměříž, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha (1, 5, 6), Přerov, Ústí nad Labem a také Zlín.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.