Tipy pro bílé zuby

Tipy pro bílé zuby

Chcete vypadat dokonale? Pokud ano, zaměřte se na krásu vašeho obličeje, konkrétně potom na krásu vašich zubů. Ty by měly vypadat dokonale. Pokud nevíte, jak na to, přinášíme vám tipy pro bílé zuby. S nimi zaručeně nešlápnete vedle. První tip se týká správné stravy. Je určitě dobré jíst jenom to, u čeho ž nehrozí, že by byly vaše zuby jakkoliv poškozené, nebo že by dané jídlo mělo vliv na jejich žloutnutí. Vyhýbejte se tedy ideálně jakýmkoliv alkoholickým nápojům, nebo jinak agresivním potravinám. Dále je dobré eliminovat také kouření, jelikož to má na žloutnutí zubů nejenom velký, ale říci musíme i to, že doslova přímý vliv.

Pravidelné čištění je základ

Pro dokonale bílé zuby můžete udělat i více, než to, že se omezíte ve vašich zlozvycích. Roli hraje rozhodně i to, jak často si zuby čistíte. Doporučováno je volit alespoň dvoudenní interval, a to se zajištěním toho, aby byly dodrženy nejméně tři minuty. Důležitá je také technika, stejně jako váš zubní kartáček. Ten by mel být především měkký, jelikož díky tomu se dokáže lépe dostat do hůře přístupných míst. Pokud chcete v rámci čištění vašim zubům skutečně prospět, doporučujeme také to, abyste používali kvalitní pastu, jejíž složení obsahuje bělicí činidla.

Vybělte si zuby

Třetí cesta k dokonale bílým zubům je spojena s jejich bělením. Díky tomu lze i zažloutlým zubům dodat opět dokonalý vzhled. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že v tomto směru platí, že se můžete vydat dvěma cestami. Buď je možné bělit zuby doma, a to pomocí speciálních pásků, nebo různých gelů. Jde o metodu levnější, bezpečnou, ale zcela jistě také dlouhodobější. Druhá cesta je spojena s bělením zubů v ordinaci. Zde už mohou být použity prostředky mnohem silnější, díky čemuž bude váš chrup vybělen mnohem dříve. Pozor však ne cenovou otázku, jelikož v rámci druhého případu si zaručeně připlatíte.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.