Se Světem zdraví nedáte nadváze (obezitě) šanci

Se Světem zdraví nedáte nadváze (obezitě) šanci

V posledních letech se velkým problémem světové populace stává nadváha. Nadváha je označována za první stupeň respektive předstupeň obezity. Světová zdravotnická organizace (World Health Organization) definuje nadváhu indexem tělesné hmotnosti (BMI – body mass index) v rozmezí 25 až 30.

Mnoho lidí s nadváhou si ani neuvědomuje, jaké problémy můžou nastat, když se u nich začne projevovat obezita. Ta je obvykle doprovázena mnoha nemocemi a také zdravotními komplikacemi. Lidé s obezitou mají nejčastěji více zatíženy klouby a také páteř, což v krajních případech může způsobovat nemohoucnost pohybu a nutnost operace kloubu.

Problémy s nadváhou nesužují pouze ženy, ale také mnoho mužů. I když se řešení těchto problémů pro někoho zdá jednoduché, pro mnohé je shození několika kil nepředstavitelná překážka.

Nadváha má velké množství příčin. Patří sem například genetika (vrozené dispozice), psychické problémy, poruchy metabolismu, hormony, vyšší příjem energie než výdej (nedostatek pohybu) a také nevhodné jídelní návyky (nevhodný jídelníček).

Nevhodnými stravovacími návyky se zabývají přední čeští odborníci ze Svet-Zdravi.cz. V čele této organizace je jeden z největších českých a světových odborníků RNDR. Petr Fořt, CSc., který publikoval více než 20 světově proslulých knih o výživě a zdravém hubnutí.

Odborníci ze Svet-Zdravi.cz učí své klienty, jak mít štíhlou postavu a hlavně jak žít zdravě. V České republice naleznete 57 poboček, které jsou v každém větším městě.

Proč začít hubnout se Svet-Zdravi.cz?

– Specializují se na poradenství TRVALÉHO hubnutí (bez JoJo efektu)
– Sestaví vám individuální jídelníček dle nutriční typologie, kterým vám nastartují metabolismus
– Zlepší váš psychický stav
– Dopomohli k lepšímu životu více než 55 tisícům spokojených klientů
– Klienti zhubli více než 215 000 kilogramů

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.