Nemůžete se seznámit, zkuste internetovou seznamku

Nemůžete se seznámit, zkuste internetovou seznamku

„Založ si profil na seznamce,“ nabádala vás možná kamarádka či kamarád, když jste se jí svěřili, že byste rádi potkali někoho nového a třeba se vrhli do nového vztahu, jenže nemáte s kým. Svým návrhem vás kamarádi trochu zaskočili. Vrtá vám to hlavou. „Má to vůbec smysl? Mám šanci tam někoho najít?

Jací lidé se tam vyskytují?“ ptáte se sami sebe a hledáte odvahu to opravdu zkusit.

Obavy hoďte za hlavu

Stále váháte, zda to vůbec stojí za to. „Hodím se tam vůbec? A co když tam narazím na nějakého známého?“ kladete si otázky. Hoďte obavy za hlavu. Internetové seznamky se hodí téměř pro každého. Pro muže i ženy každého věku, od mladých až po seniory. Každý si zde může najít svoji vyvolenou nebo svého vyvoleného. Samozřejmě je třeba se dopředu seznámit s tím, co vlastně takové internetové seznamování obnáší.

Široké spektrum přináší větší možnosti

Prvním krokem je skutečně založení profilu na některé z internetových seznamek. Vyplníte základní údaje o sobě, nahrajete fotografii, nejlépe aktuální. Registrace bývá většinou zdarma. Potom už můžete hledat v nabídkách. Rozhodně nemusíte mít obavy, že se do množiny těch, kteří hledají partnery, či partnerky, nebudete hodit. Uvidíte zde nabídky mužů i žen různých věkových kategorií, zálib i vzdělání. Právě toto široké spektrum přináší větší šanci, že narazíte na někoho, kdo vás zaujme.

Pro začátek můžete jenom chatovat

Obvykle si můžete nabídky v seznamce třídit podle různých kritérií jako věk, pohlaví, město. Pokud chcete využívat i pokročilejší funkce, obvykle musíte zaplatit určitou částku. Můžete se tak dozvědět třeba to, zda si vaším profilem někdo listoval a kdo to byl. Vy sami se rozhodnete, jaké kontaktní údaje svému protějšku poskytnete. Nic nemusíte, pro začátek se dá jenom chatovat na portálu. Seznamka vám dává možnosti a je na vás, jak s nimi naložíte.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.