Internetové seznamky jsou vhodné pro muže i ženy

Internetové seznamky jsou vhodné pro muže i ženy

Rádi byste se s někým seznámili, ale nemáte s kým, protože se v práci stále pohybujete v tom samém okruhu lidí? Zkuste internetové seznamky. Nemusíte se bát, že jde o odkladiště zkrachovalých existencí, pro které je neřešitelným problémem oslovit muže či ženu. Tento způsob seznamování je dnes in, svoje profily na seznamkách má spousta mužů i žen, které touží po novém protějšku.

Jak se dostat z bludného kruhu?

Seznamky se hodí jak pro muže, tak i pro ženy. Spousta lidí dnes nemá na seznamování čas kvůli pracovnímu vytížení a nedostatku příležitostí. V běžném pracovním zápřahu jsou možnosti poznat nové lidi poměrně omezené. Pokud nepatříte mezi suverény schopné oslovit úplně neznámého člověka opačného pohlaví přímo na ulici, vaše možnosti seznámit se a nalézt vhodný protějšek výrazně klesají. Potkáváte se pořád se stejnými lidmi, kteří jsou buď zadaní, nebo pro vás z nějakých důvodů nepřipadají jako potenciální partneři či partnerky v úvahu. Jak se z tohoto kolotoče dostat ven?

Nezávazně chatujte a pak se rozhodněte

Zaregistrujte se na některé ze seznamek. Ty lepší nabízí většinou jenom ověřené profily, abyste nenaletěli nějakému vtipálkovi. Leckdo si totiž dělá z osamělých duší legraci. Na seznamovacích portálech najdete o svém potenciálním protějšku většinou základní údaje a fotografii. Na jejich základě se rozhodnete, zda je pro vás osoba opačného pohlaví tak zajímavá, abyste ji oslovili. Můžete s ní nezávazně chatovat o všem možném, co vám zrovna vytane na mysli. Při chatu se poznáte blíž, vzájemně se dozvíte něco o svých zájmech a názorech. Pak se sami rozhodnete, co dál. Jestli chcete ještě nějaký čas dát přednost jenom nezávaznému chatování s tím, kdo je zrovna online, nebo jestli nazrála vhodná chvíle se s protějškem osobně setkat.

Móda pro plnoštíhlé

River Island Tričko černá

1 029 

Móda pro plnoštíhlé

heine Tričko růžový melír

719 

Móda pro plnoštíhlé

ONLY Tričko ‚Kira‘ černá

449 

Móda pro plnoštíhlé

ESPRIT Tričko černá

539 

Móda pro plnoštíhlé

s.Oliver Tričko černá

349 

Móda pro plnoštíhlé

heine Tričko starorůžová

789 

Móda pro plnoštíhlé

Dorothy Perkins Tričko bílá

279 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko měděná

509 

Móda pro plnoštíhlé

heine Tričko bobule

519 

Móda pro plnoštíhlé

heine Oversized tričko khaki

719 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.