Jak zlepšit fyzičku? Je to velmi jednoduché.

Jak zlepšit fyzičku? Je to velmi jednoduché.

Zlepšit kondici, zvýšit fyzičku a tím posílit nejen postavu, ale i sebevědomí. To je ideál, kterého by měl chtít dosáhnout každý. Bojujete s nadbytečnými kily a chcete je shodit sportem, nebo vás jen láká být na tom ještě lépe, než jste? Pak se s námi podívejte na pár tipů, jak na to.

Do kondice se můžete dostat už během pár týdnů a bude to na vás na dálku vidět. Snadněji doběhnete autobus, nebude vám dělat problém zahrát si s dětmi fotbal a na procházce se psem se klidně proběhnete a nebudete vůbec udýchaní a zničení. A přitom si posílíte a vytvarujete postavu a cvičením shodíte i nějaká ta kila. Nemusíte přitom kvůli tomu trávit hodiny v posilovně, existují i jiné varianty.

Začněte běhat

Pokud nestojíte jen o pekáč buchet na břiše a velké bicepsy, soustřeďte se na zvyšování kondice.

Ideální je začít běhat. Pár minut se rozcvičte a protáhněte, pak si jděte na půl hodinky zaběhat, běh klidně střídejte s chůzí.

A nebo si určete trasu, kterou uběhnete bez ohledu na to, jestli to bude za 20 nebo 30 minut.

Tu postupně můžete prodlužovat. A po měsíci či dvou už vám to půjde úplně samo, nebudete marně popadat dech a budete se cítit svěží a spokojení.

A když si k tomu ještě necháte navrhnout správný jídelníček, kterým podpoříte správnou životosprávu, bude to ještě lepší.

Nepřehnat to

Zvolit můžete i chůzi nebo třeba různá cvičení jako aerobik, gymnastiku nebo třeba jógu. To vše pomáhá. Je třeba jen najít sport, který vám „sedne“ a bude vás bavit, abyste u něj zůstali. Do kondice se pak postupně začnete dostávat a budete se divit, jak jste najednou jiní a ohebnější. Důležité je ale nepřepínat se a nezničit se hned na začátku – všechno chce čas. A kdo chce shodit pár kil, je tohle zaručená cesta, jak nejrychleji zhubnout, a to zdravě.

Tělo navíc neváhejte podpořit i různými prášky pro urychlení spalování kalorií nebo třeba gainery, které vám ještě více pomohou celý proces urychlit.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.