Hubnout do plavek můžete i před zimou

Hubnout do plavek můžete i před zimou

Letní koupací sezóna skončila a hodně milovníků koupání přechází z přírodních koupališť a venkovních bazénů do bazénů vnitřních. V dnešní době jsou v módě návštěvy termálních lázní. Jenže spolu s tím opět přichází i věčné trauma žen – mám tu správnou postavu do dvojdílných plavek? A schovají i ty jednodílné všechny moje nedokonalosti?

Každá žena je přesvědčená, že je tlustá, má ošklivé špíčky, nepěkné břicho, široká stehna a v plavkách a také spodním prádle nevypadá dobře. Může být štíhlá jako proutek a muži jí leží u nohou, ale stejně si o sobě bude myslet, že musí zhubnout, protože to pořád ještě není ono. Je to zkrátka asi úděl žen. Ale i když už je tu léto, pořád je ještě možné nějaké to kilo shodit nebo začít s tvarováním postavy, abyste mohly do plavek a chlubit se svým tělem celému okolí.

Pomoc odborníků

Kdo uvažuje, jak nejrychleji zhubnout, měl by zahodit všechny dosud vyzkoušené diety a přestat se ničit jen v posilovně.

Ideálním řešením je vyhledat výživového specialistu a domluvit se s ním.

Ten je totiž tím správným člověkem, který pozná, co vaše tělo potřebuje, a ví, jakou zvolit metodu, aby šla kila dolů co nejrychleji, ale přitom zdravě a bez zbytečného utrpení.

Během pár týdnů je možné shodit třeba 10 kilo.

Stačí jen chtít a snažit se a dodržet jídelníček sestavený odborníkem.

Pomoc z přírody

Dalším trikem, jak v krátké době shodit co nejvíc přebytečných kil, ale přitom tělo neničit, je využít různých tablet či prášků. I když se to možná zdá podezřelé, leckteré 100% přírodní prášky na zrychlení metabolismu a potlačení chuti k jídlu skutečně pomáhají a jsou navíc založené na přírodních látkách, které tělu vůbec neškodí. Pomohou vám nastartovat metabolismus, nebo potlačí chuť k jídlu a díky tomu budete brzy moci beze strachu a studu skočit do sexy dvojdílných plavek a vystavit před všemi své krásné tělo.

Móda pro plnoštíhlé

BENCH Tričko černá

529 

Móda pro plnoštíhlé

VILA Tričko modrá

389 

Móda pro plnoštíhlé

PUMA Tričko černá / bílá

929 

Móda pro plnoštíhlé

s.Oliver Tričko khaki

599 

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko černá

719 

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko bílá

969 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.