Dieta modelek. Rychlá a účinná.

Dieta modelek. Rychlá a účinná.

Modelky více než kdo jiný dbají na to, aby vypadaly za všech okolností skvěle. Vzhledem k povaze jejich práce je to samozřejmě logické. S tím vším tak souvisí hlavně to, jakým způsobem potřebují zhubnout před případnou přehlídkou. Jejich dietní jídelníček je totiž založený primárně na tom, aby úbytku váhy dosáhly co nejrychleji, a tak čítá pouze 4 dny.

V souvislosti s tím je nutné dodat, že se jedná o poměrně drastickou metodu, založenou na nepestré stravě, která se skládá pouze z ovoce.

Na druhou stranu není problémem takto zhubnout i tři kilogramy za dané tři dny.

Základem je pouze několik druhů ovoce

Není výjimkou, že některé ovoce je pro dietu jako stvořené.

Jedná se o ananas, hroznové víno, ale třeba také kiwi nebo banán.

A právě tyto druhy jsou součástí právě tohoto jídelníčku, který mnohé modelky drží, a které ho užívají například před důležitou přehlídkou.

Jelikož se nejedná o správný jídelníček na hubnutí, je třeba počítat s tím, že jeho skladba není nijak pestrá.

Ačkoliv sice počítá s pěti jídly denně, točí se v něm pouze zmíněné ovoce, a to v množství okolo 150 – 250 gramů. To je tak jediná strava, kterou modelka má.

Z krátkodobého hlediska účinkuje

Nutno ale říci, že daný jídelníček samozřejmě účinkuje, a pomůže krátkodobě zhubnout. Nutno ale podotknout to, že jeho držení je velmi náročné. Často jsou využívány také prášky, které pomohou eliminovat chutě k jídlu a zrychlí metabolismus. Výjimkou této procedury nemusí být ani zdravotní komplikace, jako jsou různé pocity únavy, nebo bolesti hlavy. Samozřejmě jakmile se úspěch dostaví, je třeba opět najet na běžnou stravu, jinak tělu bude chybět mnoho živin, především potom bílkovin, nebo také sacharidů, bez kterých se jenom těžko obejde. Často je s touto dietou nutné počítat i s případným JoJo efektem, kdy se mohou shozené kilogramy vrátit.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.