V područí profesionálně řízeného tréninku to zvládnete

V područí profesionálně řízeného tréninku to zvládnete

Moderní doba a aktuální hodnota lidského zdraví se dostává do pomyslné fáze, kdy si stále více lidí uvědomuje důležitost praktikovaného životního stylu. Na jedné straně si přejeme být štíhlý, v kondici bez civilizačních chorob a na straně druhé proto neuděláme více, než kdokoliv z ostatních obdobně smýšlejících lidí. Právě zodpovědnost za své tělo, mysl a tím i zdraví je to, o čem se zde bavíme.

Nastavit si střídmý, pestrý a přesto vyvážený stravovací návyk je jedním z důležitých aspektů přinášející své ovoce, k tomu dalšímu jednoznačně patří pohyb. Osobní trenér vám tuto náročnou disciplínu pomůže zvládnout a navíc vám poskytne mnoho dalších cenných rad. Kvalitní osobní fitness trenér je ten, kdo dokáže připravit důkladný individuální plán namířený vašim specifickým potřebám.

Tvarování a formování postavy

Tvarování postavy je to, co klienty nejvíce zajímá. Získat odpovídající křivky, v co možná nejkratším čase. Za předpokladů, že se svěříte do péče odborníka, budete svědky určitých změn již za několik týdnů.

Individuální a především profesionální přístup ke každému zvlášť je přesně to, co na našem trhu není v dostatečné míře zastoupeno. Existuje obrovské množství center a zařízení, kde je formování postavy možné, ovšem ve většině případů ve stádu s ostatními cvičenci, chtějte více.

Body form vám zpevní postavu

Ten, kdo by hledal pod pojmem Body Form jakékoliv složitosti, vydal by se po špatné cestě. Body Form je klasickým druhem posilovacího cvičení pod vedením zkušené soby, které se ve své podstatě zaměřuje na zpevnění postavy. V případě, že patříte mezi začínající cvičence, při návštěvě fitness centra se nejspíše v záplavě posilovacích strojů ztratíte. Body Form pod vedením lektora vám přinese individuálně sestavený tréninkový plán s efektivním zacílením na typ vaší postavy a možností.

Neváhejte využít profesionálních služeb osobního trenéra Iva Schovance.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.