Jak hubnout po porodu? Je to jednoduché.

Jak hubnout po porodu? Je to jednoduché.

Těhotenství je obdobím, během kterého každá žena logicky přibírá. A dané přibírání jistě nekončí porodem, jelikož po něm se jenom málokterá žena dostane opět na svou váhu. Důležité je tak vědět, zda se vůbec dá zhubnout, a jak. Odpověď zní, že ano, ale je třeba dodržovat několik velmi důležitých zásad.

Skvělým návodem jak na to může přinášet jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem. Díky němu totiž máme ucelený stravovací program, který stačí dodržovat, a úspěch se dříve nebo později skutečně dostaví. Tento jídelníček poté odráží hlavně to, že aktuálně kojíme a máme tak vysoký energetický výdej, ale také to, že potřebujeme velmi pestrou stravu, abychom našemu dítěti mohli předat všechny potřebné živiny.

Hladovění není správné

Důležité je zcela určitě zmínit to, že ačkoliv hladovění může být rychlou metodou, v době těhotenství rozhodně není nijak prospěšné.

Mnohem lepší volbou je totiž dostatek stravy, kterou můžeme doplnit o prášky na hubnutí, a to takové, které dokážou zrychlit náš metabolismus.

Zde ale pozor na fakt, že by měly být ideálně přírodního složení, jelikož opět platí, že mnoho látek z našeho těla si vezme i naše dítě.

S tím souvisí i ona hladovka, jelikož pokud bychom měli málo živin my, mělo by je i naše dítě.

Dobré je také dodržovat také správný energetický příjem, který by měl být v době, kdy kojíme, podstatně větší.

Pestrá strava a pevný režim

Jak jsme již předepsali na začátku, ideální cestou může být sázka na odborníka, který nám vypracuje správný dietní plán, který už stačí jenom dodržovat. Cesta k tomu, jak nejrychleji zhubnout nemusí být ani pomocí něho nijak složitá a náročná. V tomto směru totiž platí, že třeba dostatek ovoce a zeleniny dodá vše potřebné, a přitom nijak nepřispívá k tvorbě dalších tukových zásob. Podobně kvalitní jsou i bílkoviny, a to nejlépe z masa. Pozor však na to, aby to stejné mohlo dostávat i naše dítě.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.