Biostrava pro děti i dospělé

Biostrava-pro-děti-a-dospělé-jídelníček-recepty-dieta-hubnutí-zdraví

Stravovat se v dnešní době skutečně kvalitně, je rozhodně velkým trendem. A to jak z hlediska technologické přípravy potravin, tak z hlediska toho, jakým způsobem jsou vlastně vyprodukovány. Není tajemstvím, že mnoho ovoce a zeleniny, ale i masa a dalších produktů jsou dílem různých chemických přípravků, které urychlují růst, zlepšují vzhled a i jinak na potraviny působí.

To však rozhodně nejsou pokrmy, které by měl zdravý jídelníček obsahovat. Právě naopak. Velkým problémem jsou potom hlavně pesticidy, které mají neblahý vliv na naše tělo.

Biostrava je vhodná pro děti, ale i dospělé

A pokud se tedy rozhodneme jít touto cestou, rozhodně se nejedná pouze o to, že budeme nakupovat potraviny s nálepkou BIO.

Je třeba si dobře prověřit, zda se skutečně o takové potraviny jedná.

U nich tak máme jistotu, že neobsahují žádné chemické látky a jejich pěstování probíhá v souladu s mnoha předpisy požadavky.

A je to na nich znát, a to nejenom z hlediska chuti, ale i z hlediska vitamínů, které obsahují.

Mnoho průzkumů dokázalo pozitivní vliv

To vše bylo samozřejmě potvrzeno, a tak jsou k dispozici studie, které jasně uvádějí, že biostrava v podobě ovoce a zeleniny má třeba více vitaminu C nebo A, obsahuje více minerálních látek, a také řadu antioxidantů. Navíc třeba bio mléko má i větší podíl prospěšných nenasycených mastných kyselin, a žádný z těchto produktů neobsahuje nebezpečné dusičnany, které jsou obsaženy hlavně v chemických hnojivech. Díky tomu jsou tyto potraviny psány i na kvalitní dietní jídelníček, který je díky svým vlastnostem nejlepší pro naše tělo.

Sami brzy poznáte, že BIO jablko chutná jako jablko, a BIO rajče jako rajče. Jsou totiž skutečným a přírodním plodem, a nikoliv pouze chemickým produktem průmyslu, který má bohužel v oblasti pěstování velké slovo.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.