tipy a rady jak být fit...
Správně jíme a rychle hubneme

Zlepšení erekce

Problémy s erekcí nejsou v dnešní době nic neobvyklého. Velmi zajímavé však je zjištění, že se tento problém týká stále mladších mužů, a to často i ve věku okolo 20 let. Samozřejmě příčiny poruchy erekce mohou být různé, ale ve většině případů jde hlavně o problémy psychického rázu. To může být dáno třeba strachem z toho, že partnerku neuspokojíme, nebo se na daném místě necítíme dobře, nebo zkrátka nemusí vyhovovat ani naše partnerka.

Druhou oblastí, která může být příčinou, jsou i případné nemoci, a to například cukrovka, která může mít na kvalitu erekce vliv. S ní toho samozřejmě moc nenaděláme, ale ohledně předchozích případů se můžeme snažit o to, abychom případné problémy co nejlépe zvládli.

I životní styl může mít velký vliv

Není totiž žádnou výjimkou, že na kvalitu erekce má vliv také naše strava. Zkusme tedy nejprve změnit naše stravovací návyky, kdy nezdravá jídla vyměníme za ty zdravější, které obsahují dostatek ovoce a zeleniny. To je prvním krokem, jak minimalizovat problémy s erekcí. Tím druhým je samozřejmě snaha o uvolnění našich psychických bloků. To lze odstranit třeba sklenkou alkoholu, delší předehrou, nebo větší aktivitou partnerky, která vše vezme do svých rukou. To vše jsou zkrátka možnosti, jak podobným problémům předcházet.

Tři možnosti „léčby“

A pokud už problémy nastanou, je důležité daný problém neřešit, nerozebírat ho a nekomunikovat o něm s parnerkou. Porucha erekce totiž může být i ojedinělá, a tak další styk již bude naprosto bez problémů. Záleží zkrátka na mnoha okolnostech. Pokud jsou však problémy vážnějšího rázu, je možné je primárně řešit třemi hlavními způsoby. Mezi ty první patří doplňky stravy, pro které je hlavní prioritou právě podpora erekce. Další dvě možnosti však již počítají se zásahem lékaře. V prvním případě může aplikovat takzvané vazoaktivní látky přímo do penisu.  Další možnost je takzvaná transplantace speciálních protéz do penisu, což už je poměrně náročný zákrok.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz