NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY E-SHOPU

Zelené potraviny pro zdraví GreenFit.cz

Zelené potraviny pro zdraví GreenFit.cz

V dnešní době si už nemůžeme být jistí ani kvalitou kupovaného ovoce a zeleniny. Důvodem jsou postřiky, které potravinám po chuťové a vitamínové stránce škodí. Postřiky můžou být proti houbám, plísním a také různým škůdcům. Většinou se jedná o ovoce a zeleninu, kterou nakupujeme v supermarketech.

Nedávno jsem na internetu četla článek, kde bylo zjištěno, že průměrné jablko před prodejem projde asi 25x postřikem. A takové ovoce nemůže být vůbec zdravé, protože déšť ani speciální přípravky na omývání ovoce a zeleniny všechny tyto pesticidy nedokáží smýt. Proto je výhodnější nakupovat kvalitní BIO potraviny, i když jsou o něco dražší.

Na internetu jsem objevila e-shop GreenFit.cz, který dodává zákazníkům zdravý prospěšné zelené potraviny. Veškeré potraviny jsou 100% přírodní a mají certifikáty jakosti a díky tomu víte, že jsou pro zdraví nezávadné. Mezi oblíbené doplňky pro zdraví patří například přírodní Chlorella, kokosový olej, guarana pro řidiče, zelené potraviny, bio ovoce, semínka a také velmi populární 100% přírodní kosmetika z Chlorelly.

Do výčtu příznivých účinků těchto potravin patří zlepšení pleti, krve, zlepšení pH organismu, podpora lepšího spánku a také prevence před nemocemi.

Nejraději nakupuji kokosový olej, který je vhodný jak na vaření, tak na natírání pokožky.

Výhody e-shopu GreenFit.cz:

Velmi rychlé vyřízení a dodání objednávky
– Informace o potravinách + jejich účinky na organismus
Velký sortiment zboží
– Nadstandardní zákaznický přístup
Rychlé dodání + možnost vyzvednutí zboží na pobočce
– Poštovné od 1200Kč zdarma
Osobní odběr na více než 300 místech v ČR zdarma
– Prodloužená lhůta na vrácení zboží

Nevýhody e-shopu GreenFit.cz:

– Některé potraviny by mohly být levnější
– Některé zboží není skladem
– Pro někoho malý výběr

Neváhejte přejít na e-shop GreenFit.cz a nakoupit.

I když třeba nenakoupíte, tak Vám doporučuji stáhnout zdarma e-book, který v několika stránkách shrnuje informace o redukci váhy, potravinách vhodných pro děti, potravinách předcházejících kožním poruchám a také tipy a triky na zlepšení krevního tlaku, imunity a další rady pro zdraví.

Autor: Radka

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.