Vytvarujte své boky, stehna a hýždě jednoduchým cvičením doma

Vytvarujte své boky, stehna a hýždě jednoduchým cvičením doma

Cvičení doma je dnes stále oblíbenější a vyhledávanější. Je to dáno nejenom tím, že můžeme cvičit zdarma, kdykoliv a samozřejmě také efektivně. Díky tomu lze samozřejmě jednoduše bojovat i s problémy, které se primárně týkají hlavně partií, které chceme zredukovat jako první. Podívejme se proto na několik ukázek, jak na dané cviky. Začneme tím, jak vytvarovat boky. Zde stačí dodržovat skutečně jenom několik základních a zajímavých cviků. Důležité je vědět také to, že většina z nich není zaměřena jenom na jednu jedinou partii a tak můžeme procvičovat všechny možné.

Udržujte rovnováhu

Poměrně zajímavé postupy se vážou třeba i k tomu, že je nutné udržovat rovnováhu vašeho těla. Stačí si tedy lehnout na balanční míč a následně už jenom postupně přitahovat hlavu k trupu. Nejenom, že posilujete oblast břicha, ale zároveň vyrovnáváte balanc, díky čemuž postupně tvarujete boky, ale také hýždě nebo stehna. Podobným cvičením jsou ale i dřepy. Rozhodně ne ty běžné, jelikož aby bylo cvičení skutečně účinné, je třeba je lehce upravit. Základ je stejný, pouze dodržujeme to, že máme chodidla po celou dobu na zemi. Ti zkušenější opět mohou využít také balanční podložky, která účinek znásobí. Díky tomu krásně provedete cvičení na své boky, stehna, hýždě, lýtka a také střed těla.

Kdy je nezbytné cvičit?

Podívejme se také na to, kdy je třeba cvičit konkrétně. I to je totiž důležité v tom, aby byla změna skutečně viditelná a aby bylo dosaženo potřebného efektu. V tomto směru jasně platí, že bychom měli cvičit nejméně třikrát do týdne, a to v intervalech, které budou alespoň 30 minut denně. Je jedno, zda danou časovou lhůtu odcvičíme najednou, nebo ji rozdělíme do třech fází. Důležité je nezapomínat také na rozcvičení, které nám pomůže zvednout tep a tak i lépe spálit tukové zásoby. I to je důležité podotknout, jelikož tvarování těchto partií není nutně založeno jenom na růstu svalů, ale i na tom, abychom dokázali spálit přebytečná kila.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.