Účinné video cvičení podle Jillian Michaels

Účinné video cvičení podle Jillian Michaels

Mnoho žen a také mužů přesně netuší, jaké jsou nejlepší cviky na hubnutí a formování postavy, a tak se velmi populární Jillian Michaelsová rozhodla vytvořit videa o cvičení, hubnutí, formování postavy a zdravém životním stylu právě pro Vás.

Jillian je americká osobní trenérka a autorka mnoha videí a knih o cvičení, zdravém životním stylu, hubnutí a také formování postavy.

Recenze na její videa jsou velmi pozitivní, protože všichni, kteří se stravují a cvičí podle ní dosáhli výborných výsledků a opravdu zhubli Můžete se podívat na recenze před a po. Pro maximální efekt je důležité si upravit jídelníček, díky čemuž ovládnete svůj metabolismus.

Neváhejte si, stejně jako mnoho milionů žen (a také mužů) po celém světě, její videa a využijte cvičení bez hranic podle Jillian Michaels.

Videa mají v průměru okolo 30-ti minut, což je naprosto perfektní.

30-ti denní výzva ke cvičení (30 day bodyshred) s Jillian Michaelsovou: Level 1 na YouTube

Pokud jste úspěšně docvičili a zvládli Level 1, nebojte se přejít na obtížnější Level 2.

30-ti denní výzva ke cvičení (30 day bodyshred) s Jillian Michaelsovou: Level 2 na YouTube

Jillian Michaels ripped in 30 dvd body revolution.

/deti,/deti/divky,/deti/divky/deti-92-140,/deti/divky/deti-92-140/sport,/deti/divky/deti-92-140/sport/sportovni-boty,/deti/divky/deti-92-140/boty,/deti/divky/deti-92-140/boty/sportovni-boty

Reebok Sport Sportovní boty ‚Flexagon Energy 3‘ námořnická modř / pink / bílá

1 129 

/deti,/deti/chlapci,/deti/chlapci/deti-92-140,/deti/chlapci/deti-92-140/sport,/deti/chlapci/deti-92-140/sport/sportovni-boty,/deti/chlapci/deti-92-140/boty

Reebok Sport Sportovní boty ‚Durable XT‘ černá / bílá

999 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.