NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY E-SHOPU

Přírodní ekologické produkty bez chemie šetří naše zdraví i životní prostředí

Přírodní ekologické produkty bez chemie šetří naše zdraví i životní prostředí

Poslední dobou jsem se více začala zajímat o ochranu životního prostředí a naší planety. Nemyslím tím, že by se ze mě stala nějaká „aktivistka“, ale baví mě to, protože toto moc lidí v České republice nedělá a nejspíš ještě dlouhou dobu dělat nebude.

Začala jsem poctivě třídit odpad, používat pouze přírodní kosmetiku a hlavně se snažím používat co největší množství ekologických přírodních produktů (prací prášky, přípravky na mytí nádobí, různé čističe apod.).

Prostě co nejvíce šetrných k přírodě.

Čeho jsem tím dosáhla?

– Používáním čistě přírodní kosmetiky se mi velmi zlepšila pleť a vlasy
– Používáním přírodních pracích prášků jsem se zbavila občasné vyrážky na těle (mám citlivou pokožku), protože jsou citlivější k naší pokožce
Mám dobrý pocit z toho, že dělám něco navíc pro své okolí

Nejvíc se mi na těchto ekologických produktech líbí, že nejsou komerční, a tak u nich neplatíte za značku. Tím pádem je cena většiny produktů i s poštovným nižší než při nákupu produktů známých značek a to i pokud je nakupujete ve slevách.

Nesmím zapomenout na to, že ekologické prací prášky a další produkty mají minimálně srovnatelnou (většinou lepší) kvalitu než komerčně propagované.

Který eshop jsem si vybrala a proč?

Nejvíce mě zaujal eshop Econea, jehož majitelé se pyšní tím, že většinu nabízených produktů sami vyzkoušeli a dali by za ně ruku do ohně.

– Mají velký výběr produktů, kterými vybavíte celou domácnost
Super ceny (i s poštovným rozhodně ušetříte)
– Přehledné webové stránky
Rychlá a věcná komunikace
Výborná kvalita všech produktů
– V případě nedostupnosti zboží budete okamžitě upozorněni velmi vtipným mailem 😀 (jde vidět, že mají osobní přístup)
Krátká dodací lhůta

Pro více informací neváhejte mrknout na www.Econea.cz.

Pokud si můj článek vezme alespoň jeden člověk k srdci, tak budu velice ráda, protože každý musí nejdříve začít u sebe a pak ovlivňovat další.