Powerplate aneb fitness zázrak?! (1. část)

Přístroj Power plate - cvičení, recenze, diskuze, cviky

Nedávno se na trhu objevil nový fitness „zázrak“ nazvaný Power plate. Pokud jste se ještě s tímto slovním spojením nesetkali, tak nezoufejte. Na následujících řádcích vám vysvětlím, Power plate funguje a hlavně proč je velmi doporučovaný všemi lidmi co jej vyzkoušeli.

Jedná se o novou metodu fitness, která je založena na trojrozměrné vibrační technologii. Přístroj Power plate stimuluje přirozenou reakci těla na vibrace, které aktivují reflexní svalové kontrakce. Tato technika cvičení se nazývá Action Training

Proč cvičit Power plate?

Důvodů je mnoho. Nejdůležitějším důvodem je nenáročnost. To znamená, že jej může vykonávat téměř kdokoliv bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Dalším důvodem je nezatěžování kloubů a jiných částí vašeho těla.

Jak brzy se výsledky dostaví?

Výsledky se dostaví u každého člověka v různě dlouhou respektive krátkou dobu, ale rozhodně ta doba bude nesrovnatelně kratší než u klasického cvičení. Cvičí se pouze 20-30 minut a to 3 krát týdně. U klasického cvičení v takových intervalech by se vám změny na postavě projevily nejdříve za 1 měsíc.

Další účinky Power plate:

Power plate neslouží pouze pro fitness účely, ale také pro účely rehabilitace. Důvodem je snížení doby rekonvalescence.

V další části vám vysvětlím, jak cvičit na stroji Power plate a dále něco o základních skupinách cvičení na tomto stroji.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.