tipy a rady jak být fit...
Správně jíme a rychle hubneme

Odstranění vrásek a omlazení pleti

Každé ženě se s přibývajícími roky mění její pleť. Zkrátka ta, která je v mládi napjatá a lesklá, začne postupně ztrácet svůj lesk a pomalu ale jistě stárnout. A ke stárnutí pleti samozřejmě patří také vrásky, které potkají každou ženu. Některou však dříve, jinou později. Všechny však hledají možnosti odstranění vrásek a omlazení pleti. A jejich vznik je dán nejenom genetickými dispozicemi, ale je to dáno také tím, jak se daná žena o svou pleť stará, a jak proti vráskám účinně bojuje.

Na vrásky má vliv mnoho faktorů

Jedním z nejčastějších problémů může být stres a různé civilizační choroby, které rozhodně nám samotným nijak nepřispívají. S tím souvisí také prostředí, ve kterém žijeme, a to plné smogu a nečistého ovzduší. A pokud se těmto aspektům nemůžeme vyhnout, existují i další možnosti, jak na vrásky. Jednou z nich je třeba přestat kouřit, nebo omezit časté popíjení alkoholu. I ten může mít na vrásky poměrně neblahý vliv. Stejně tak na dokonalou a hladkou pleť platí také kvalitní strava, která dodá potřebné živiny a vitamíny, které naši pleť vyživují.

A pokud mluvíme právě o látkách, které jsou prospěšní pro naši pleť, není nutné je čerpat výhradně jenom ze stravy jako takové. Existují i různé doplňky stravy, tedy přípravky proti vráskám, které dokážou taktéž velmi aktivně působit, na to, aby naše pleť vypadala dokonale. A není tak nutné podstupovat třeba chirurgické a podobné zákroky. A nutno říci, že tato forma boji proti vráskám se stala v poslední době velmi oblíbenou.

Nezapomínejte ani na kosmetiku

Samozřejmě se vznikem vrásek souvisí i to, jak se staráme o naši pleť. Tu bychom měli nejenom aktivně a dobře čistit, ale měli bychom samozřejmě dbát na její dokonalou hydrataci. Jedině tak nebude vysychat, což může mít na jejich vznik také vliv. Tak změňte svůj život a zbavte se vrásek, a rozhodně uvidíte, jak díky tomu také omládnete.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz