Nákup pneumatik přes internet nemusí být problém ani pro ženu

Nákup pneumatik přes internet nemusí být problém ani pro ženu

Na internetu se dá koupit téměř všechno. Je to jednoduché, rychlé a většinou výhodnější než v kamenných obchodech. Přemýšleli jste někdy nad koupí pneumatik na internetu? Nakupování pneumatik je především výsada mužů, ale najde se také mnoho svobodných a nezadaných žen, které si pneumatiky na své vozidlo chtějí obstarat sami.

I když je na našem trhu velké množství pneumatik různé kvality, jejich výběr nemusí být vůbec složitou záležitostí. Naleznete zde pneumatiky vyvinuté pro nižší spotřebu a také pneumatiky pro vyšší přilnavost, které mají obvykle vyšší spotřebu a hlavně vyšší bezpečnost.

Základem je dobrý výběr. Rozměry pneumatiky zjistíme ve velkém technickém průkazu („velké techničáku“) a podle něj zadáme rozměry do filtru pneu v e-shopu. Zadání nesprávného rozměru pneumatiky je největší a nejčastější chybou, jaké se můžeme dopustit.

Velmi dobrým e-shopem pro nákup pneumatik je NejlevnejsiPneu.cz, který patří první příčka v prodejnosti a spokojenosti zákazníků v celé České republice. V e-shopu nakoupilo již obrovské množství lidí, o čemž také svědčí více než 27 tisíc pozitivních recenzí na heuréce.

Kdy je nejlepší nakoupit pneumatiky?

Odpověď je velmi jednoduchá. Zimní pneumatiky v létě, letní pneumatiky v zimě. Důvodem je, že nejvíce zákazníků nakupuje zimní (letní) pneumatiky v zimních (letních) měsících, a proto prodejci reagují zvýšením ceny. Pokud nakoupíte mimo sezónu, zcela určitě při nákupu ušetříte.

Jak poznat stáří pneumatiky?

Většina řidičů motorových vozidel netuší, jak poznat stáří pneumatiky. Stáří pneumatiky poznáte podle označení DOT a posledního 4-číslí>. Příkladem může být DOT 1315, kdy 13 znamená 13. týden v roce a 15 rok výroby 2015. I když se mnoho řidičů vyhýbá nákupu pneumatik starých např. 1-2 roky, není se čeho bát. V dnešní době jsou pneumatiky vyráběny takovými technologiemi, že své vlastnosti neztratí dlouhá léta. Samozřejmě je nejlepší koupit pneumatiky vyrobené letos a budete mít jistotu dobré koupě.

Výhody e-shopu NejlevnejsiPneu.cz:

– Rychlá dodávka
– Super ceny
– Obrovský výběr pneumatik všech rozměrů z pohodlí domova
– Rychlá výměna pneumatik
– Velmi dobrá komunikace s firmou

Nevýhody e-shopu NejlevnejsiPneu.cz:

– Velkou nevýhodou je doprava Českou poštou (vhodnější by byla společnost PPL) – U české pošty nevíte přesný čas doručení

Pamatujte: Zimní pneumatiky mějte pouze na zimu a letní na léto!

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.