mKonto od mBank bankovní účet zdarma bez jakýkoliv poplatků

mKonto od mBank bankovní účet zdarma bez jakýkoliv poplatků

Pokud se podíváme na nabídku současných bankovních domů, je vcelku jasné, co aktuálně dominuje. Není to nic jiného, než bankovní konta. Ty jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Umožní nám efektivní správu peněz, stejně jako třeba usnadní i náš život.

Klasickou dnes bývá třeba možnost využití platební karet, se kterými můžeme vybírat hotovost i platit.

Stejně tak nám bankovní účty např. od mBank umožní sjednat případnou rezervu, pokud se dostaneme do finanční tísně. Nejsou to ale jediné výhody, které se k vlastnímu bankovnímu účtu vážou. Podívejme se na několik dalších.

Správa peněz, ale i spoření

Bankovní účet dnes většina z nás využívá na to, aby nám na něho chodila výplata. Z něho ale platíme třeba také nájem elektřinu, paušál na telefon a řadu dalších věcí. Může nám ale sloužit i k tomu, abychom mohli sledovat náš rodinný rozpočet, stejně může sloužit i podnikatelům k přijímání peněz od svých zákazníků. Zapomínat však nesmíme ani na to, že nejsou jenom běžné bankovní účty>. Mezi další možnost patří také spořící účty, které jsou zde proto, abychom mohli bez rizika a s pevně daným úrokem naše peníze zhodnocovat. Co je dnes také dalším standardem, to je i možnost otevřít si účet v různých měnách.

Jaký účet doporučujeme?

Ideální cestou je zaměřit se na nabídku menších bank. Proč? Jelikož nabízejí účet bez poplatků, stejně jako neúčtují poplatky za jednotlivé transakce. To konkrétně nabídne mKonto, které je dostupné u mBank. Mimo to však máme možnost využít tří bezplatných výběrů měsíčně – z libovolných bankomatů. Nechybí bezplatné výpisy do mailu, ovládání účtu prostřednictvím mobilu nebo počítače, stejně jako získáte i bezkontaktní platební kartu. A i když se to na první pohled může zdát jako standard, mBank je jedna z mála co takové výhody nabízí. A to od svého vzniku, jelikož účtem bez poplatků způsobila doslova revoluci v bankovnictví.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.