Jedete na dovolenou a chcete levně volat do ČR? Změňte tarif.

Jedete na dovolenou a chcete levně volat do ČR? Změňte tarif.

Nedávno začaly školákům prázdniny a mnoho lidí přemýšlí, na jakou dovolenou vyrazí. Někdo preferuje dovolenou ve slunečných letoviscích v zahraničí a mnozí mají raději (cyklo)turistiku v tuzemsku. Kromě nutných, ale pro mnohé cestovatele „zbytečných“, výdajů na cestovní pojištění je jistě na místě zvážit změnu tarifu.

Tarify mobilních operátorů nabízí přemrštěné ceny volání ze zahraničí a mobilní internet mimo ČR.

Proto na českém trhu působí od roku 2011 společnost Tarifomat.cz. Jedná se v podstatě o srovnávač mobilních tarifů (včetně mobilních internetu), který jako jediný obdržel akreditaci od českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ).

Srovnávač Tarifomat.cz funguje na principu porovnání nabídek mobilních tarifů všech poskytovatelů a vyhledává nejlepší nabídku dle požadavků (parametrů) klienta. V případě zájmu klienta o daný tarif vše zdarma zprostředkuje a jménem klienta zařídí veškerou administrativu. Po té je klientovi pomocí kurýra doručena veškerá dokumentace.

Obrovskou výhodou této služby je nepřetržité a hlavně bezplatné právní poradenství, které u klasických služeb telekomunikací nedostanete. Další výhodou, kterou Tarifomat.cz nabízí, je nabídka neveřejných tarifů, které jsou ve většině případů mnohem výhodnější.

Tarifomat.cz vám nabídne výhodnější tarify jak známých mobilních operátorů (T-Mobile, O2, Vodafone), tak těch méně známých(Blesk Mobil, Coop Mobil, ČEZ mobil, Gorila Mobil, Kaktus, Oskarta, SazkaMobil, Tesco Mobile a mnohé další). Ušetříte tak stovky korun měsíčně.

Co dalšího Tarifomat.cz umí?

Kromě porovnání mobilních tarifů umí porovnat také cenu energií, (mobilního) internetu a povinného ručení.

Neplaťte více než je nutné.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.