Jak zhubnout v problematických partiích

Jak zhubnout v problematických partiích

Hubnutí nemusí být vždy tak jednoduché a rychlé, jak si mnozí myslí. Velkým problémem jsou totiž hlavně problematické partie, u kterých nemusí být úbytek tuku tak markantní, jako třeba v oblasti břicha, kde to často jde skutečně nejlépe. Pojďme si tedy představit několik možností, jak nejrychleji zhubnout i na partiích, které jsou obecně považovány za problémové.

Nejčastěji se jedná o oblast stehen, boků, nebo také zadečku.

Základem je správná strava

Prvním krokem je změnit náš metabolismus a celkové životní návyky.

Tělo by mělo mít dostatečně rychlý metabolismus, mělo by využívat získané živiny a zároveň by nemělo mít potřebu ukládat tukové zásoby.

Díky tomu tak má během dne vše, co potřebuje, a případnou energii čerpá právě ze zásob uložených.

Skvělou cestou k tomuto režimu je jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem, který je sestaven s ohledem na náš denní režim, s ohledem na naše konkrétní cíle, ale i s ohledem na to, co jíme a co nejíme.

Bez cvičení to nejde

Jakmile tělo funguje přesně tak, jak fungovat má, je třeba zapracovat na konkrétním cvičení. Na výběr jsou buď aerobní cviky, kterými spalujeme tuky komplexně, nebo cviky určené pro danou konkrétní oblast našeho těla. Tím, že ji namáháme, ji samozřejmě také zahříváme, což následně vede ke spalování zásob tuků právě na daném konkrétním místě. Důležité je nezapomínat na nezbytnou pravidelnost tohoto cvičení, ideálně alespoň jednou až dvakrát denně.

Samozřejmě celkové spalování lze také různými způsoby zlepšit, a to třeba přípravky, které jsou k tomu určené. Konkrétně máme na mysli prášky na podporu hubnutí. Ty fungují na tom principu, že zrychlí náš metabolismus a tak tuky pomalu spalujeme jak během dne, tak třeba i v noci. Je tedy zcela logické, že tímto způsobem mizí z celého těla, tedy ze všech oblastí, včetně těch problémových.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.