Elektrickým autíčkem uděláte radost každému dítěti

Elektrickým autíčkem uděláte radost každému dítěti

Potěšit vlastního potomka nemusí být zase až tak jednoduché, jelikož dnes existuje na trhu řada různých hraček a tak ne vždy trefíte tu, která je tou nejlepší možnou. Pokud nevíte, co zvolit, máme pro vás zajímavý tip. Je jasné, že většina dětí se snaží napodobovat své rodiče. A to třeba i při tak běžné činnosti, jako je jízda autem.

Tak proč mu tento zážitek nedopřát také? Řešením jsou elektrická autíčka pro menší i větší děti. Tedy takové varianty, které jsou skutečně funkčními replikami automobilů, se kterými může vaše dítě pohodlně jezdit třeba po chodníku, stejně jako po jakýchkoliv jiných cestách. A to uvnitř, za volantem. Oblíbenou variantou v ČR jsou i elektrická autíčka pro 2 děti. Zakoupíte je jak v bazaru levně, tak i v běžných prodejnách například v Praze, Vyškově, Teplicích, Brně a dalších městech v České republice. Pravděpodobně nejoblíbenějším prodejcem v ČR a Slovensku je Beneo.

Oblíbenými značkami elektrických vozítek, autíček a motorek jsou Land Rover, Audi, Mercedes, Porsche, Yamaha a také například Peg Perego, které se specializuje na výrobu dětských traktorů a písečných bugin ve verzí i 4×4. Elektrické autíčka lze zakoupit také s rodičovským dálkovým ovládáním.

Jednoduché ovládání i provoz

Na první pohled zaujmou elektrická autíčka nejenom vás samotné, ale rozhodně i vaše dítě. To si možnost jízdy zaručeně zamiluje a je jedno, zda jde o chlapečka nebo holčičku. A co naopak oceníte vy? Hlavně jednoduchý provoz na baterii, kdy po použití stačí dané elektrické autíčko jednoduše nabít a poté je opět připraveno k jízdě. Čím se současné špičkové modely pyšní, to je zcela určitě i dostatečná kapacita baterie, se kterou nesouvisí nic jiného, než velmi dobrý dojezd. Samotná jízda je poté pomalejšího charakteru, což ocení všichni ti, kteří hledí také na bezpečnost, kterou elektrická auta také mají.

Věrné kopie reálných modelů

Pokud si prohlédnete současné nabídku, rozhodně budete uchváceni také tím, že současné možnosti jsou na našem trhu rozhodně obdivuhodné. Elektrické autíčko potěší vaše dítě nejenom tím, že ho bude moci snadno řídit a hrát si na řidiče. Potěší jeho i vás také unikátním vzhledem. Máme-li být v tomto směru konkrétní, je řada nabízených variant věrnými kopiemi skutečných automobilů, a to co barev, tak samozřejmě i značky nebo provedení. Ideální je tedy koupit třeba přesně takové, jaké máte v garáži. Tedy jak v rámci značky, tak samozřejmě i v rámci barvy.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.