Dieta modelek. Rychlá ale ne dlouhodobá.

Co jíst po tréninku (cvičení)? Čtěte.

Modelky musejí být štíhlé, mít naprosto dokonalé míry a nesmějí mít ani deko tuku navíc. Pokud to nesplní, jejich kariéra končí. A že by to byla škoda, protože jejich odměny za jedinou přehlídku jsou obrovské. K udržení postavy proto většinou drží speciální dietu, která je ale velmi drsná.

Zhubnout kilo za den není žádný problém. Sníst za den jen jediný banán je naprosto normální. Pít jen čistou vodu, na sladké se ani nepodívat. Tak vypadá běžný život modelky těsně před módní přehlídkou, aby se vešla do uzounkých šatů. Je to často brutální, ale trend je dnes už takový. Chcete to také zkusit a vyzkoušet si metodu, jak nejrychleji zhubnout na vlastní kůži?

Led místo oběda

Pravdou je, že nejlepší a nejzdravější metodou, jak hubnout, je jíst pravidelně a zdravě.

Tohle vám potvrdí každý výživový poradce. Jenže ve světě modelingu je všechno jinak. Už tak velmi hubené dívky musejí být ještě hubenější.

Místo oběda si proto dávají kostky ledu. Do džusu si namáčejí vatové tampony. A v případě nouze sahají po úplné hladovce.

Proč to dělají a ničí si tak zdraví? Musejí. A tuto dietu lze krátkodobě vyzkoušet, protože při ní hodně zhubnete.

Ale není dobré držet ji dlouhodobě, protože byste si mohli zničit zdraví a vydláždit si tak cestu k totálnímu kolapsu organismu.

Lepší je zkrátka vzít si tento drsný dietní jídelníček nanejvýš na čtyři týdny a pak se pozvolna vrátit k normálnímu, vyrovnanému jídlu.

Hodně sportu

Dieta modelek se neobejde bez sportu, při kterém dochází ke spalování tuků. Kromě toho, že skoro nejíte nebo jen velmi zdravé potraviny, musíte se tedy ještě pustit do běhu. Posilovna je špatný výběr, protože modelky nesmějí být svalnaté. A spalování tuků napomáhají i přírodní prášky na podporu hubnutí, které celý proces urychlí. Je nutné vědět, že prášky na podporu hubnutí nejsou samospásné. Kromě toho je třeba jíst jen vybrané zdravé potraviny a dodržovat dál přísný režim. Kila pak jsou dolů sama. Jen asi pocítíte, že vám bude chybět energie a na jídlo se budete těšit, jako ještě nikdy.

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko černá

719 

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko bílá

969 

Móda pro plnoštíhlé

TOMMY HILFIGER Tričko bílá

1 229 

Móda pro plnoštíhlé

s.Oliver Tričko khaki

459 

Móda pro plnoštíhlé

EDC BY ESPRIT Tričko bílá

359 

Móda pro plnoštíhlé

River Island Tričko černá

589 

Móda pro plnoštíhlé

SET Tričko bílá

719 

Móda pro plnoštíhlé

TOM TAILOR DENIM Tričko černá

699 

Móda pro plnoštíhlé

ICHI Tričko černá / bílá

649 

Móda pro plnoštíhlé

Zizzi Tričko černá

379 

Móda pro plnoštíhlé

GAP Tričko šedá

699 

Móda pro plnoštíhlé

PARI Tričko růžová

809 

Móda pro plnoštíhlé

ONLY Tričko antracitová

459 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.