Dieta modelek. Rychlá ale ne dlouhodobá.

Co jíst po tréninku (cvičení)? Čtěte.

Modelky musejí být štíhlé, mít naprosto dokonalé míry a nesmějí mít ani deko tuku navíc. Pokud to nesplní, jejich kariéra končí. A že by to byla škoda, protože jejich odměny za jedinou přehlídku jsou obrovské. K udržení postavy proto většinou drží speciální dietu, která je ale velmi drsná.

Zhubnout kilo za den není žádný problém. Sníst za den jen jediný banán je naprosto normální. Pít jen čistou vodu, na sladké se ani nepodívat. Tak vypadá běžný život modelky těsně před módní přehlídkou, aby se vešla do uzounkých šatů. Je to často brutální, ale trend je dnes už takový. Chcete to také zkusit a vyzkoušet si metodu, jak nejrychleji zhubnout na vlastní kůži?

Led místo oběda

Pravdou je, že nejlepší a nejzdravější metodou, jak hubnout, je jíst pravidelně a zdravě.

Tohle vám potvrdí každý výživový poradce. Jenže ve světě modelingu je všechno jinak. Už tak velmi hubené dívky musejí být ještě hubenější.

Místo oběda si proto dávají kostky ledu. Do džusu si namáčejí vatové tampony. A v případě nouze sahají po úplné hladovce.

Proč to dělají a ničí si tak zdraví? Musejí. A tuto dietu lze krátkodobě vyzkoušet, protože při ní hodně zhubnete.

Ale není dobré držet ji dlouhodobě, protože byste si mohli zničit zdraví a vydláždit si tak cestu k totálnímu kolapsu organismu.

Lepší je zkrátka vzít si tento drsný dietní jídelníček nanejvýš na čtyři týdny a pak se pozvolna vrátit k normálnímu, vyrovnanému jídlu.

Hodně sportu

Dieta modelek se neobejde bez sportu, při kterém dochází ke spalování tuků. Kromě toho, že skoro nejíte nebo jen velmi zdravé potraviny, musíte se tedy ještě pustit do běhu. Posilovna je špatný výběr, protože modelky nesmějí být svalnaté. A spalování tuků napomáhají i přírodní prášky na podporu hubnutí, které celý proces urychlí. Je nutné vědět, že prášky na podporu hubnutí nejsou samospásné. Kromě toho je třeba jíst jen vybrané zdravé potraviny a dodržovat dál přísný režim. Kila pak jsou dolů sama. Jen asi pocítíte, že vám bude chybět energie a na jídlo se budete těšit, jako ještě nikdy.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.