tipy a rady jak být fit...
Správně jíme a rychle hubneme

Vyhněte se JoJo efektu. Je to velmi jednoduché.

Pokud je něco, co mnoho lidí trápí při procesu hubnutí, potom je to jistě opětovný nárůst váhy. Tento proces je nazývaný jako JoJo efekt, a doprovází některé neúčinné diety a postupy. Ty často volí lidí, kteří hledají možnosti, jak nejrychleji zhubnout. Přitom klíč k dokonalé postavě je úplně někde jinde. Hladovějící tělo sice bere po dobu diety energii z tukových zásob, ale rozhodně to není dlouhodobě udržitelný stav. Jakmile totiž začneme jíst normálně, tělo vše využité opět doplní na své místo, a tak je za pár týdnů váha zase na svých hodnotách. Takto totiž funguje metabolismus našeho těla, a při špatných dietách ho zkrátka nijak nezměníme. Právě naopak. Čím častější hladovění, tím větší následné přibírání.

Jak se jednoduše vyhnout JoJo efektu?

Důležitá je kvalitní a pravidelné strava

Samozřejmě cesta k tomu, jak se JoJo efektu vyhnout, přece jenom existuje. Je to však o něco složitější, než se může zdát. V principu totiž musíme náš metabolismus upravit na to, aby si zvykl, že jídla máme dostatek, a tak už tělo nebude muset nikdy ukládat. K tomu nám pomůže jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem, který bývá většinou ZDARMA. Jsou zde zastoupeny potřebné vitamíny, minerály, ale také živiny a další látky. Daná jídla navíc konzumujeme v menším množství, a to až pětkrát denně. To vše povede k tomu, že se metabolismus začne lehce upravovat, a přitom my budeme již v tuto chvíli hubnout.

Následně už stačí jenom tuk spalovat

Jakmile již dáme základ tomuto zdravému a správnému fungování našeho těla, nemusíme mít obavy z toho, že bychom při různém hřešení opět nabírali. Důležité pro nás teď je jenom spálit tuky, a dlouhodobě dokonalá postava je naše. Základem k tomu může být buď sportovní aktivita, nebo pomohou také prášky na hubnutí. Nejlépe prášky na hubnutí, které urychlují metabolismus a rapidně tak urychlují hubnutí, pokud vykonáváte nějaký po pohyb. Ideální kombinací je samozřejmě obojí spojit, čímž bude výsledek mnohem rychlejší, což je při dietě rozhodně náš cíl.

Image:luigi diamanti/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz