tipy a rady jak být fit...
Správně jíme a rychle hubneme

Hladovění není dieta

Rozhodli jste se pro dietu? Potom je to určitě dobrá cesta, jak zbavit tělo zbytečných tuků a dostat ho do formy. Bohužel, ještě nemáte vyhráno, jelikož ne vždy uděláte volbou určité diety správný krok. Pokud chcete zhubnout trvale a zdravě, měli byste se vyhýbat hladovění. Pro někoho to zní neuvěřitelně, ale dietní jídelníček od odborníka skutečně může být koncipován na dostatečném množství jídla, které je rozděleno na několik porcí denně. A pokud ho dodržujeme, zhubneme.

Hladovění při dietě

Pokud totiž budete hladovět, velmi často riskujete narušení vašeho metabolismu, který po ukončení této drastické procedury začne opět vše ukládat. Vy nejenom – že uškodíte vašemu tělu, ale navíc po několika týdnech budete opět na startu. Přitom stačí zvolit například odborníkem zdarma navržený jídelníček na hubnutí, který bude vašemu tělu dodávat všechny potřebné živiny, a to tak nebude muset nic ukládat. K tomu stačí přidat trocha sportu, a kila půjdou zázrakem dolů, a to natrvalo.

S hladověním mohou naopak souviset i velké zdravotní komplikace. Nejenom, že budete zcela bez energie, otrávení a vyčerpaní. Může mít neblahý vliv i na vaše vnitřní orgány, které taktéž nebudou mít dostatek živin, a tak se mohou poškozovat. To vše jsou lidé ochotni dělat jenom proto, aby krátkodobě pár kilo shodili, ale vědí, že se jim stejně vrátí. Je vhodné raději vsadit na zdravý dietní jídelníček, který by měl eliminovat mastné potraviny, sladkosti a velmi tučná jídla. Naopak by hlavní složkou mělo být ovoce a zelenina (která má navíc téměř nula kalorií), ale i dostatek masa, ryb či dalších potravin, v nichž jsou obsaženy látky pro naše tělo nezbytné, a zároveň jsou poměrně dietní.

Máte-li tedy své tělo skutečně rádi, již nikdy nevěřte drastickým dietám z módních časopisů a raději si kupte přírodní prášky na hubnutí. Hladovění sice přinese na pár dní výsledky, ale za riziko poškození vašeho těla opravdu nestojí. A to vám potvrdí mnoho odborníků.

Image:Apolonia/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz