tipy a rady jak být fit...
Správně jíme a rychle hubneme

Cvičení je při hubnutí velmi důležité. Víte, jak dlouho máte cvičit?

Hubnutí rozhodně není jenom o tom, dodržovat správnou životosprávu, a také konzumovat správné jídlo. Samozřejmostí by měl rozhodně být jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem, který tak dá základ tomu, aby bylo hubnutí co nejlepší a dosahovali jsme rychlých úbytků, a to s ohledem na naše zdraví. Stejně tak je ale nutná i pohybová aktivita. Zde je důležitá jedna velmi nutná věc, a to pravidelnost. Bez té to zkrátka nepůjde. A to jak v jídle, tak samozřejmě i v daném cvičení a sportování jako takovém.

Jak často cvičit při hubnutí?

Sportujte nejlépe každý den

Pokud je vaším cílem skutečně vypadat konečně dobře a zbavit se přebytečných tukových zásob, beze sportu se rozhodně neobejdete. Existují samozřejmě i prášky na hubnutí, které zrychlí váš metabolismus, ale díky jejich kombinaci se sportovní aktivitou půjde vše ještě lépe. Navíc hýbat se je nutné skutečně denně, jelikož tak dáte základ oné pravidelnosti, která je ve sportovních aktivitách velmi důležitá. Rozhodně se nedoporučuje cvičit a sportovat nárazově, jelikož v krátkodobém horizontu sice budete spalovat, ale dlouhodobý efekt tento stav nebude mít žádný.

Stačí 30 – 60 minut denně

Rozhodně se není třeba bát toho, že je nutné cvičit dlouhé hodiny. Naopak jak bylo řešeno, důležitá je pravidelnost, a tak může na začátku celého procesu stačit třeba pouhých 30 minut, ale každý den. V konečném důsledku je to stejné, jako byste byly jednou přes 3 hodiny v posilovně. Pravidelnost bude ale efektivnější, a je cestou k tomu, jak nejrychleji zhubnout. Navíc vaše tělo nespaluje tuky výhradně jenom při sportu, ale také po něm, a to v odpočinkové fázi. Z daných 30 minut tak reálně budete spalovat tuky mnohem déle, a to aniž byste v oné poslední fázi pociťovali jakoukoliv námahu, nebo únavu. A jaký sport zvolit? Třeba aerobic, běh, plavání, nebo jízdu na kole. Ty patří mezi nejlepší.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz