Chcete perfektní zadeček? Víme, jak na to.

Chcete perfektní zadeček? Víme, jak na to.

Mít dokonalou postavu je jistě sen každého nás. Hlavní problém, co jistě trápí ženy, je oblast jejich zadečku. Jeho vytvarování ale nemusí být složité. Prvním krokem je redukce váhy za pomoci jídelníčku na hubnutí. Díky tomu tak dokážeme výrazným způsobem zhubnout, a tvarování naší postavy konkrétními cviky tak půjde mnohem lépe.

Je totiž dokázáno, že pouhým cvičením, a to i bez správného jídelníčku nedosáhnete téměř ničeho. Proto se říká, že hubnutí začíná v kuchyni.

Jak cvičit?

Pojďme se tedy podívat na ty konkrétní cviky, které můžete zkoušet i doma. Důležité je, abyste zapojovali právě vaše hýždě.

Prvním cvikem je ten, kdy máte doširoka rozkročení nohy, a pomalu klesáte, jako byste chtěli dělat dřepy. Ve chvíli, kdy už nevydržíte, prudce vyskočte.

Dalším cvikem mohou být i výpady nohou. Nejprve zvednete koleno do devadesátistupňového úhlu, a ihned poté zanožíte pravou nohu dolů.

Poté už stačí pouze výpad tím způsobem, kdy nohy vystřelíte dozadu a tím své hýždě propnete. Ideální je se při cviku držet třeba židle.

Podobným cvikem jsou i výpady do boků. Pokud jste někdy viděli, jak cvičí rychlobruslařky, je tento pohyb rozhodně jedním z nejlepších, jaký můžete trénovat.

A to i na pevné podložce v domácích podmínkách.

Pokud navštěvujete fitko, nejlepším cvikem na zadeček jsou dřepy s činkou.

Důležité je pravidelnost

Co je také nezbytné, to je nutnost cvičit skutečně pravidelně, ideálně každý den. Stejně, jako pokud hledáme možnost jak rychle zhubnout, bychom i v případě vytvarování zadečku měly dbát na správný pohyb každý den, nejlépe bez vynechání. Samozřejmě občas se stane, že nemáte čas, ale měla by to být pouze výjimka. Jedině pravidelným cvičením budou svaly neustále pracovat a výsledek dostaví velmi brzy.

Samozřejmě, i když cvičení dáváte maximum, stále se může stát, že zaostáváte v oblasti redukce váhy. V tomto případě zkuste více aerobního cvičení (plavání, jízda na kole, běh a další).

/deti,/deti/divky,/deti/divky/deti-92-140,/deti/divky/deti-92-140/sport,/deti/divky/deti-92-140/sport/sportovni-boty,/deti/divky/deti-92-140/boty,/deti/divky/deti-92-140/boty/sportovni-boty

Reebok Sport Sportovní boty ‚Flexagon Energy 3‘ námořnická modř / pink / bílá

1 129 

/deti,/deti/chlapci,/deti/chlapci/deti-92-140,/deti/chlapci/deti-92-140/sport,/deti/chlapci/deti-92-140/sport/sportovni-boty,/deti/chlapci/deti-92-140/boty

Reebok Sport Sportovní boty ‚Durable XT‘ černá / bílá

999 

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.