Cambridge dieta

Cambridge dieta

Myslíte si, že znáte všechny diety na našem trhu? Rozhodně to tak nebude, jelikož dnes vám představíme zajímavou novinku, kterou je Cambridge dieta. Cambridge dietu vytvořil Dr. Alan Howard. I ta se dnes řadí mezi ty možnosti, které vám mohou pomoci v tom, abyste konečně vypadali tak, jak vypadat chcete. Podívejme se proto společně na to, čím se tento dietní plán pyšní. Hned na úvod musíme říci, že se jedná o program, který je založený hlavně na změně vašeho životního stylu. To znamená, že úbytek váhy, který Cambridge dieta přinese, je nejenom pozvolný, ale také trvalý.

Jasně daný jídelníček

Základem diety je také jídelníček, který respektuje základní požadavky na to, aby k redukci váhy skutečně docházelo. To znamená, že Cambridge dieta obsahuje poměrně velké množství bílkovin, které jsou v dietním programu to pravé. Naopak minimum je v jídle tuků a sacharidů, které jsou u této diety nežádoucí. Samozřejmostí je také jasně stanovený denní kalorický příjem, který nepřesahuje 800 kcal za den.

Vše je doplněno také nezbytným pohybem, který vám může pomoci redukci váhy odstartovat rychleji. Není však třeba trápit se v posilovnách. Cambridge dieta umožní i cvičení doma. Tedy sadu cviků, díky kterým rozproudíte a posílíte celé tělo. A začnete spalovat tuky.

Špičkové produkty mohou pomoci

Když mluvíme o jídelníčku, je třeba dodat, že nemusí být vždy jednoduché ho držet a zaměřovat se tak na takové produkty, které bychom měli jíst. I proto přichází Cambridge dieta se zajímavým programem různých produktů. Může jít o různé tyčinky a nápoje, stejně jako kaše nebo polévky. Ty mají správné složení, které tak dokáže jednoduše nahrazovat běžně konzumovaná jídla. Díky tomu je dieta vhodná i pro vytížené osoby, které nemají čas na každodenní vaření a přece jenom chtějí využít moderních a hlavně pozvolných postupů, jak hubnout. A těm je tato dieta přímo určena.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.